DC Comics Superman Logo Magnet :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Украс

DC Comics Superman Logo Magnet

1.950 ден.

Нов иновативен магнет дизајн со препознатливото Супермен лого е совршен подарок за секој DC љубител.Магнетот може да се користи како декорација на метална површина или користејки го додатокот може да се носи и како брош. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 год.


  • Шифра 5557488
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 1.2 x 2.6 x 1.8 cm
  • Боја Сина • Жолта • Црвена

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново DC Comics Superman DC Comics Superman

DC Comics Superman

25.700 ден. Нема на залиха
-30 % STAR WARS - DEATH STAR ORNAMENT STAR WARS - DEATH STAR ORNAMENT

STAR WARS - DEATH STAR ORNAMENT

6.450 ден. 4.515 ден.
-30 % Ново LOONEY TUNES - TWEETY LOONEY TUNES - TWEETY

LOONEY TUNES - TWEETY

7.950 ден. 5.565 ден.
Ново DC COMICS - BATMAN DC COMICS - BATMAN

DC COMICS - BATMAN

25.700 ден.
Ново DC Comics Batman Logo Magnet DC Comics Batman Logo Magnet
Ново Tom and Jerry, Jerry Tom and Jerry, Jerry