Mickey Bag Charm, Black, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Привезок за клуч

Mickey Bag Charm, Black, Gold-tone plated

5.150 ден. 3.605 ден. -30 %

Инспирирани од јунаците на Disney, Swarovski ја создава оваа колекција која го потикнува младешкиот дух. Инспиративен подарок за сите оние кои ги сакаат карактерите на Disney


  • Шифра 5560954
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 10.5x4x0.8 cm
  • Боја Црна • Црвена
  • Материјал Комбинирани метали

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија