BALLET SHOES :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

BALLET SHOES

5.800 ден.

Инспирирани од женственоста и грациозноста на балерините. Изработено во комбинација на розев и безбоен сјаен кристал.


  • Шифра 5428568
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Димензија 4.1 x 5.3 x 4 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-30 % RED APPLE RED APPLE

RED APPLE

5.800 ден. 4.060 ден.
Ново SHELLY THE TURTLE SHELLY THE TURTLE

SHELLY THE TURTLE

4.500 ден.
-50 % RACCOON RACCOON

RACCOON

7.700 ден. 3.850 ден.
Ново BABY'S PACIFIER BABY'S PACIFIER

BABY'S PACIFIER

1.850 ден. Нема на залиха

ANTHIAS FISH

19.300 ден. Нема на залиха

ATLANTIC PUFFINS

11.600 ден.
-30 % FLOWER DREAMS - SUNFLOWER, LARGE FLOWER DREAMS - SUNFLOWER, LARGE

FLOWER DREAMS - SUNFLOWER, LARGE

6.450 ден. 4.515 ден.