Chroma hoop earrings, Blue, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Обетки

Chroma hoop earrings, Blue, Rhodium plated

16.000 ден.


  • Шифра 5600894
  • Гаранција 24 месеци
  • Материјал Родиран
  • Димензија 4.5 cm
  • Тип на обетки Кругови
  • Боја Сина • Розева