Millenia hoop earrings, Pear cut crystals, Pink, Rose gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Обетки

Millenia hoop earrings, Pear cut crystals, Pink, Rose gold-tone plated

9.950 ден.

Обетките од колекцијата Millenia дизајнирани од креативната директорка Giovanna Engelbert, со геометриски дизајн и минимална форма, даваат максимален впечаток и влијание.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5614932
  • Гаранција 24 месеци
  • Материјал Позлата
  • Боја Златна • Розева
  • Тип на обетки Кругови