Exist hoop earrings, Small, White, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Обетки

Exist hoop earrings, Small, White, Gold-tone plated

5.450 ден.

Колекцијата Exist се одликува со елегантен и привлечен дизајн кој што ја симболизира бесконечноста.Искомбинирајте со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5636448
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 2.1 cm x 1.6 cm
  • Тип на обетки Кратки обетки
  • Боја Златна • Розева
  • Материјал Розе позлата