Lilia Y necklace, Butterfly, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Lilia Y necklace, Butterfly, Rose-gold tone plated

9.950 ден.

Водич за големина
  • Шифра 5636420
  • Гаранција 24 месеци
  • Тип на ланчиња Ѓердан
  • Димензија 43 cm
  • Боја Златна • Розева • Виолетова
  • Материјал Розе позлата