Eternal Flower Pendant, Pink, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Eternal Flower Pendant, Pink, Rose-gold tone plated

6.450 ден. 4.515 ден. -30 %

Инспирирана од вечната убавина, Eternal колекцијата е создадена за секојдневно носење. Интересен дизајн кој ќе го збогати вашиот изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5540973
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 38/1.8X1.8 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Боја Златна • Розева
  • Материјал Розе позлата