Further Pendant, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Further Pendant, White, Rhodium plated

9.450 ден.

Further колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5409696
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 42/1.5X2 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок