Swarovski Infinity Pierced Earrings, White, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Swarovski Infinity Pierced Earrings, White, Rose-gold tone plated

6.250 ден.

Infinity колекцијата на Swarovski e со симбол на бесконечност и љубов, совршен спој на модерното со класичното.Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5512625
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 3.7X1 CM
  • Материјал Розе позлата

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија