Ortyx hoop earrings, Triangle cut, Small, Pink, Rose gold :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Ortyx hoop earrings, Triangle cut, Small, Pink, Rose gold

6.250 ден.


  • Шифра 5614930
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 1.5 cm x 0.5 cm
  • Тип на обетки Кратки обетки
  • Боја Златна • Розева
  • Материјал Розе позлата