Studiosa stud earrings, Green, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Studiosa stud earrings, Green, Gold-tone plated

5.450 ден.


  • Шифра 5615529
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна • Зелена
  • Димензија 1.4 cm x 1 cm
  • Материјал Позлата
  • Тип на обетки Кратки обетки