Tigris ear cuff, Orange, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Tigris ear cuff, Orange, Rhodium plated

3.850 ден. 2.560 ден. -34%

Колекцијата Tigris, инспирирана од дрвото на животот, е најновото освежување кое ни доаѓа од Atelier Swarovski. Луксузен и гламурозен накит кој ќе ве воодушеви со својот дизајн. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.Ова парче е единствена обетка и не доаѓа во пар.


  • Шифра 5605011
  • Гаранција 24 месеци
  • Материјал Родиран
  • Atelier Swarovski Atelier Swarovski
  • Тип на обетки Клип обетки
  • Боја Црвена