Matrix Tennis necklace Round cut, Small, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Matrix Tennis necklace Round cut, Small, White, Rhodium plated

17.000 ден.

Matrix Tennis колекцијата на Swarovski e совршен спој на модерното со класичното, коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


Големина:
Водич за големина
  • Шифра 5681796
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Материјал Родиран
  • Тип на ланчиња Ѓердан
  • Димензија M - 41 cm / L - 50cm