Mesmera set Mixed cuts, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ѓердан и обетки

Mesmera set Mixed cuts, White, Rhodium plated

25.000 ден.

Mesmera колекцијата на Swarovski e совршен спој на модерното со класичното, коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5674306
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38 cm