Attract Soul Necklace, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Attract Soul Necklace, White, Rhodium plated

5.150 ден.

Attract колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5517117
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38/0.8X1.5 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок