Hyperbola pendant Pavé, Infinity, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Hyperbola pendant Pavé, Infinity, White, Rhodium plated

6.990 ден.

Овој блескав приврзок Hyperbola се одликува со симболот на бесконечност - трајна претстава на вечната убавина. Обложен е со родиум и светли Сваровски кристали, закачен на нежен синџир. Еден Сваровски кристал е поставен на крајот од синџирот за дополнителен допир на луксуз. Подарете го ова парче на некој близок или носете го за да го разубавите вашиот секојдневен стил.

Водич за големина
  • Шифра 5687265
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија минимална должина: 38 cm максимална должина: 45 cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок