Taylor Swift: Смелата Пепелашка во Swarovski :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Taylor Swift: Смелата Пепелашка во Swarovski

Taylor Swift: Смелата Пепелашка во Swarovski

  • 10.11.2022

Благодарение на Swarovski магијата, Тејлор Свифт заблеска посилно од било кога во нејзиното најново музичко видео "Bejeweled".

Блескави кристали со остри линии ја создваат приказната за смелата и модерна Пепелашка. Бегајќи од должностите како слугинка,во потрага по шанса да го посети балот каде што присуствуваат нејзината маќеа и сестри, "Swifterella" се претвара од помошничка во принцеза која е стилизирана со прекрасната Millenia огрлица. Најуникатното парче од Колекцијата I е создадено од крупни впечатливи кристали во октагон форма. Добро искомбинирани хипнотизирачки парчиња накит ја надополнуваат оваа огрлица и создаваат моќен изглед, а Тејлор Свифт многу добро знае тоа како да го употреби.

Нашата гламурозна принцеза поминува низ многу авантури на кои и се придружува познатата танчерка Dita Von Teese - која исто така ја носи Millenia огрлицата за уникатното шоу каде што парот танцува во мартини чаши во природна големина. 

Нека Ве маѓепсаат во видеото подолу .