Swarovski Swan stud earrings Swan, Black, Rose gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Swarovski Swan stud earrings Swan, Black, Rose gold-tone plated

8.990 ден.

Инспирирани од амблемот на Сваровски, овие елегантни обетки откриваат лебед кој се подготвува да полета. Секое парче е обложено во розова позлата и има единечно затворање со кристален бисер заедно со мотив на лебед, украсени со црни кристали Swarovski ReCreated™. Овие софистицирани обетки може да се носат сами или да се комбинираат со привезок за максимален гламур. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5684608
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 1.2 x 0.9 cm
  • Боја Црна • Златна
  • Тип на обетки Кратки обетки
  • Материјал Розе позлата