Matrix hoop earrings Round cut, White, Rose gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Matrix hoop earrings Round cut, White, Rose gold-tone plated

3.990 ден.


  • Шифра 5690669
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Димензија 1.1 x 0.3 cm
  • Материјал Розе позлата
  • Тип на обетки Кругови