One Set, Multi-colored, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ланче и обетки

One Set, Multi-colored, Rose-gold tone plated

8.350 ден.

One колекцијата на Swarovski e романтична и софистицирана Таа е спој на класичното со модерното Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5470897
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 38 cm / 0.5 cm
  • Материјал Розе позлата
  • Боја Розева

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија