ANNIVERSARY MOUSE, ANNUAL EDITION :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

ANNIVERSARY MOUSE, ANNUAL EDITION

9.650 ден.

По повод 125 години од постоењето на Swarovski,совршена реплика на првиот украс во модерна варијанта е создадено глувчето од специјално брусен кристал со уникатен shimmer ефект.


  • Шифра 5492742
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 7.1 x 5.1 x 6.2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

ATLANTIC PUFFINS

12.500 ден.
Ново TORTOISE TORTOISE

TORTOISE

21.000 ден.
-50 % Swarovski Chinese Zodiac Snake Swarovski Chinese Zodiac Snake

Swarovski Chinese Zodiac Snake

15.400 ден. 7.700 ден.
-30 % REPLICA CAT REPLICA CAT

REPLICA CAT

3.150 ден. 2.205 ден.
-30 % REPLICA MOUSE REPLICA MOUSE

REPLICA MOUSE

3.150 ден. 2.205 ден.

KRIS BEAR - HEART BALLOONS

8.750 ден. Нема на залиха
-30 % KRIS BEAR - CAPRICORN KRIS BEAR - CAPRICORN

KRIS BEAR - CAPRICORN

3.450 ден. 2.415 ден.
-20 % STALLION STALLION

STALLION

23.800 ден. 19.040 ден.

DUCKS

5.450 ден.