ANNIVERSARY MOUSE, ANNUAL EDITION :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

ANNIVERSARY MOUSE, ANNUAL EDITION

9.650 ден.

По повод 125 години од постоењето на Swarovski,совршена реплика на првиот украс во модерна варијанта е создадено глувчето од специјално брусен кристал со уникатен shimmer ефект.


  • Шифра 5492742
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 7.1 x 5.1 x 6.2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

BALLET SHOES

5.800 ден.

FROG PRINCE

4.500 ден.
-30 % BIG BEN TOWER BIG BEN TOWER

BIG BEN TOWER

6.450 ден. 4.515 ден.

YOUNG BALLERINA

9.450 ден.
Ново REPLICA HEDGEHOG REPLICA HEDGEHOG

REPLICA HEDGEHOG

3.150 ден.

KRIS BEAR - YOU'RE THE BEST

6.450 ден. Нема на залиха

ATLANTIC PUFFINS

11.600 ден.