ANNUAL EDITION BALL ORNAMENT :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

ANNUAL EDITION BALL ORNAMENT

5.150 ден.

Прекрасен украс лампион, специјално создаден по повод 125 години постоење Swarovski со модерни елементи и прекрасен сјај.


  • Шифра 5453639
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 9.9 x 8 x 8 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

GINGERBREAD HOUSE ORNAMENT

3.850 ден. Нема на залиха
Ново Holiday Cheers Gift Magnet Holiday Cheers Gift Magnet
-50 % WREATH ORNAMENT, LEAVES WREATH ORNAMENT, LEAVES

WREATH ORNAMENT, LEAVES

4.500 ден. 2.250 ден.
Ново Little Star Ornament Little Star Ornament

ANNIVERSARY ORNAMENT, ANNUAL EDITION

6.450 ден. Нема на залиха