ANNUAL EDITION BALL ORNAMENT 2020 :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

ANNUAL EDITION BALL ORNAMENT 2020

5.150 ден.

Прекрасен украс лампион, специјално создаден по повод 125 години постоење Swarovski со модерни елементи и прекрасен сјај.


  • Шифра 5453639
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 9.9 x 8 x 8 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

ROCKING HORSE - HAPPY HOLIDAYS

4,500 ден. Нема на залиха
-30 % WREATH ORNAMENT, LEAVES WREATH ORNAMENT, LEAVES

WREATH ORNAMENT, LEAVES

4,500 ден. 3,150 ден.

FESTIVE ORNAMENT, ANNUAL EDITION 2020

3,850 ден. Нема на залиха

BELL JAR - CHRISTMAS TREE & SANTA

12,900 ден. Нема на залиха
-30 % STAR ORNAMENT, CRYSTAL AB STAR ORNAMENT, CRYSTAL AB

STAR ORNAMENT, CRYSTAL AB

5,800 ден. 4,060 ден.
-30 % STAR ORNAMENT, CRYSTAL AB, SMALL STAR ORNAMENT, CRYSTAL AB, SMALL

STAR ORNAMENT, CRYSTAL AB, SMALL

3,150 ден. 2,205 ден.
-30 % GRAZELLE, LIMITED EDITION GRAZELLE, LIMITED EDITION

GRAZELLE, LIMITED EDITION

14,200 ден. 9,940 ден.

ROCKING ANGEL

3,150 ден. Нема на залиха