Swarovski Crystal Holiday Ornament, Red :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

Swarovski Crystal Holiday Ornament, Red

4.500 ден. 2.250 ден. -50%

Инспириран од бојата на божиќниот костум на Дедо Мраз во живописно црвена верзија на нашиот многу сакан украс. Дизајнот во форма на ѕвезда е прекрасно изработен со 90 аспекти во боја на магма, акцентиран со нашиот сатен ефект за дополнителен допир на гламур и топлина. . Идеален за подарување. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години.


  • Шифра 5476021
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 7.5 x 7.2 x 0.9 cm
  • Боја Црвена

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Holiday Cheers Poodle

6.250 ден. Нема на залиха
-30 % Holiday Cheers Snowman Ornament Holiday Cheers Snowman Ornament

Holiday Cheers Snowman Ornament

4.250 ден. 2.975 ден.
-20 % Holiday Magic Christmas Tree Large Holiday Magic Christmas Tree Large

Holiday Magic Christmas Tree Large

15.000 ден. 12.000 ден.
-20 % Holiday Cheers Reindeer, Small Holiday Cheers Reindeer, Small

Holiday Cheers Reindeer, Small

4.750 ден. 3.800 ден.
-20 % GINGERBREAD REINDEER ORNAMENT GINGERBREAD REINDEER ORNAMENT

GINGERBREAD REINDEER ORNAMENT

4.750 ден. 3.800 ден.
-20 % Holiday Cheers Gingerbread Glove Ornament Holiday Cheers Gingerbread Glove Ornament
-20 % Holiday Cheers Red Mushroom Holiday Cheers Red Mushroom

Holiday Cheers Red Mushroom

5.450 ден. 4.360 ден.
-20 % Holiday Cheers Beagle Ornament Holiday Cheers Beagle Ornament

Holiday Cheers Beagle Ornament

6.250 ден. 5.000 ден.