Constella necklace, White, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Constella necklace, White, Rose-gold tone plated

7.950 ден.

Овој ѓердан,чокер е дел од новата колекција Констела. Создадена и инспирирана од убавината на соѕвездието.Внесете дел од магијата на космосот во Вашето секојдневие.

Водич за големина
  • Шифра 5609710
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна • Кафеава
  • Тип на ланчиња Ѓердан
  • Димензија 38 cm
  • Материјал Розе позлата