Millenia clip earring, Single, Set, White, Rhodium :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Обетки

Millenia clip earring, Single, Set, White, Rhodium

7.700 ден.

Овие обетки се дел од колекцијата Millenia која е дефиниција за модерна елеганција, дизајнирана од креативниот директор Giovanna Engelbert. Можете да ги носите на секој дел од увото самостојно, или како сет.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.Доаѓа во сет од три обетки.


  • Шифра 5602413
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 1.7 cm
  • Тип на обетки Клип обетки