Dextera necklace Statement, Mixed cuts, Large, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Dextera necklace Statement, Mixed cuts, Large, White, Rhodium plated

45.000 ден.

Огрлицата Dextera е приказ на луксуз и светлина. Во совршена комбинација со маестралната изработка на Сваровски, представен е спој на алки во сребрена боја украсени со сјајни кристали. Кристалите во еклектичен облик гарантираат дека ќе ве остават маѓепсани. Носете ја огрлицата заедно со обетките од истата колекција за да внесете дополнителна драма во вашиот стил.

Водич за големина
  • Шифра 5675546
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Тип на ланчиња Ѓердан
  • Димензија минимална должина: 40 cm максимална должина: 47 cm