Chroma earrings, Pink, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Обетки

Chroma earrings, Pink, Rhodium plated

9.650 ден.

Овие обетки се дел од семејството Chroma, дизајнирани од креативниот директор Giovanna Engelbert. Совршен спој на кристали во розе боја и прецизно брусен чист кристал, создадени за безброј комбинации. Искомбинирајте ги со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5600627
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Материјал Родиран
  • Димензија 2 cm
  • Тип на обетки Кратки обетки