Constella choker, White, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Constella choker, White, Gold-tone plated

12.500 ден.

Овој ѓердан,чокер е дел од новата колекција Констела. Создадена и инспирирана од убавината на соѕвездието.Внесете дел од магијата на космосот во Вашето секојдневие.

Водич за големина
  • Шифра 5600488
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Тип на ланчиња Ѓердан
  • Димензија 38 cm
  • Материјал Позлата