Somnia set, Multicolored, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ѓердан и алка

Somnia set, Multicolored, Gold-tone plated

35.000 ден. 23.274 ден. -34%

Инспирирн од боемската работа со мониста овој сет од огрлица и бразлетна е создаден од проѕирни авентурин кристали со бисерни мониста.Авентуринот е познат е како кристал на богатство, успех и среќа, со векови се користи за привлекување просперитет во животот. Идеален подарок бидејќи симболизира добри желби, и голема радост за оној што го носи.


  • Шифра 5610981
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Димензија Ѓердан:60 cm Алка:16 cm
  • Материјал Комбинирани метали