Harmonia drop earrings, Cushion cut floating :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Обетки

Harmonia drop earrings, Cushion cut floating

8.350 ден.


  • Шифра 5600043
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Црна
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 6.5 cm
  • Материјал Комбинирани метали