Jungle Beats Cocktail Set Andoki :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Украс

Jungle Beats Cocktail Set Andoki

7.950 ден.

Додадете дополнителен сјај во Вашите прослави и посебни моменти со овој разигран, разнобоен комплет за коктели.Инспириран од тропската природа овој комплет е составен од стаклен сад и четири стапчиња/мешалки. Совршен модерен додаток и уникатен подарок за секоја пригода.Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5557816
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 19.4 x 9.6 x 6 cm
  • Боја Сина • Зелена • Црвена • Виолетова

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново BELL JAR DISPLAY, SMALL BELL JAR DISPLAY, SMALL
Ново Garden Tales Rose Garden Tales Rose

Garden Tales Rose

6.450 ден. Нема на залиха
Ново SHIMMER TEA LIGHT HOLDER, PINK SHIMMER TEA LIGHT HOLDER, PINK

SHIMMER TEA LIGHT HOLDER, PINK

2.950 ден. Нема на залиха

MINERA PICTURE FRAME, SILVER TONE, ROUND

6.750 ден. Нема на залиха

SHIMMER TEA LIGHT HOLDER, GOLD TONE

2.950 ден. Нема на залиха
Ново Jungle Beats Parrot Magnet, Green, Small Jungle Beats Parrot Magnet, Green, Small

Jungle Beats Parrot Magnet, Green, Small

1.650 ден. Нема на залиха
Ново Jungle Beats Butterfly Magnet, Violet, Small Jungle Beats Butterfly Magnet, Violet, Small

Jungle Beats Butterfly Magnet, Violet, Small

1.650 ден. Нема на залиха
Ново My Little Kris Bear Baby My Little Kris Bear Baby