Millenia necklace, Octagon cut crystals, Blue :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Millenia necklace, Octagon cut crystals, Blue

35.000 ден.

Создаденa во впечатлива октагон форма, оваa огрлица припаѓа на Millenia колекцијата, дизајнирана од креативната директорка Giovanna Engelbert.Брилијатно брусениот кристал. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5609703
  • Гаранција 24 месеци
  • Материјал Родиран
  • Тип на ланчиња Ѓердан
  • Димензија 36 cm
  • Боја Сребрена • Сина