Lucent stud earring, Single, Blue, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Lucent stud earring, Single, Blue, Rhodium plated

6.250 ден.


  • Шифра 5600255
  • Гаранција 24 месеци
  • Материјал Родиран
  • Димензија 1.3 cm
  • Тип на обетки Кратки обетки
  • Боја Сребрена • Сина