Hyperbola drop earrings Infinity, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Hyperbola drop earrings Infinity, White, Rhodium plated

17.000 ден.

Инспирирани од формата на бесконечност, овие впечатливи обетки Hyperbola зрачат со бескрајна убавина. Секое парче е обложено со родиум и е изработено со тенок пресврт, украсено со низа проѕирни Сваровски кристали со различна големина. Грациозен и привлечен начин да го подигнете вашиот вечерен стил. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5677628
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 4.3 x 0.7 cm