Swarovski Millenia Octagon Step Cut Fancy Light Blue :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Ѓердан

Swarovski Millenia Octagon Step Cut Fancy Light Blue

6.750 ден.

Создадено во впечатлива октагон форма, ова ланче припаѓа на Millenia колекцијата, создадена од креативната директорка Giovanna Engelbert.Брилијатно брусениот кристал во внатрешноста ќе се движи и танцува постојано додека го носите. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5614926
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена • Сина
  • Материјал Родиран
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок