Twist necklace, White, Rose gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Ѓердан

Twist necklace, White, Rose gold-tone plated

6.250 ден.

Twist колекцијата на Swarovski e совршен спој на модерното со класичното, коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5620549
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 38 cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Материјал Розе позлата
  • Боја Розева • Кафеава