Curiosa stud earring, Single, Square, Orange, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Curiosa stud earring, Single, Square, Orange, Gold-tone plated

25.000 ден.

Оваа обетка е дел од семејството Curiosa, дизајниран од креативниот директор Џована Енгелберт за колекцијата I. Вистинско посебно парче накит, создавајќи калеидоскопски ефект со секое носење.Искомбинирајте ја со накит од истата колекција за блескав впечаток.Ова парче е единствена обетка и не доаѓа во пар.


  • Шифра 5599826
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Жолта • Црвена
  • Димензија 2.95 cm
  • Материјал Позлата
  • Тип на обетки Кратки обетки