Dulcis stud earrings, Cushion cut crystals, Rose gold tone :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Dulcis stud earrings, Cushion cut crystals, Rose gold tone

7.950 ден.

Колекцијата Dulcis дизајнирана од креативната директорка Giovanna Engelbert е инспирирана од поп-арт културата и има разигран и специфичен дизајн. Овие уникатни обетки можете да ги носите самостојно или да ги искомбинирате со накит од истата колекција за максимален ефект.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5617910
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 1.9 cm x 1.9 cm
  • Тип на обетки Кратки обетки
  • Боја Златна • Розева
  • Материјал Розе позлата