CUTE BUDDHA :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

CUTE BUDDHA

6.450 ден.

Оваа преслатка фигура на Буда ќе донесе мир и спокој во сечиј дом. Неговата спокојна насмевка ќе предизвика позитивни емоции. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5492232
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Димензија 5.5 x 3.3 x 3.1 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

FLOWER DREAMS - FORGET-ME-NOT, LARGE

6.450 ден. Нема на залиха

ZODIAC - DECISIVE ROOSTER

3.850 ден. Нема на залиха

FROG PRINCE

4.500 ден.
Ново SHELLY THE TURTLE SHELLY THE TURTLE

SHELLY THE TURTLE

4.500 ден.

ATLANTIC PUFFINS

11.600 ден.

SWAN, LARGE

8.450 ден.