DUCKS :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

DUCKS

5.150 ден.

Овој неодоллив сет од 3 патки е инспириран од љубовта, приврзаноста и посветеноста помеѓу родителите и своите деца. Идеален подарок за близок член на семејството. Декоративен украс. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5376422
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 2.5 x 4.2 x 2.1 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново TORTOISE TORTOISE

TORTOISE

19.000 ден.

FROG PRINCE

4.500 ден. Нема на залиха
-30 % BIG BEN TOWER BIG BEN TOWER

BIG BEN TOWER

6.450 ден. 4.515 ден.
-30 % Ново SHELLY THE TURTLE SHELLY THE TURTLE

SHELLY THE TURTLE

4.500 ден. 3.150 ден.
Ново Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large

Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large

2.250 ден. Нема на залиха

BIRTHDAY PRINCESS MO, MINI, A.E.

1.850 ден. Нема на залиха

FLOWER DREAMS - RED ROSE, LARGE

6.450 ден. Нема на залиха