Una pendant, Heart, Medium, Pink, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Una pendant, Heart, Medium, Pink, Rhodium plated

12.500 ден. 8.313 ден. -34%

Истакнувајќи ја убавината на природата со својот двоен дизајн на лебед,оваа колекција во форма на срце ја симболизира моќта на љубовта и новиот почеток.Искомбинирајте со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5631931
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена • Розева
  • Материјал Родиран
  • Димензија 42 cm x 3 x 3.5 cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок