Una clip earrings, Heart, Medium, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Обетки

Una clip earrings, Heart, Medium, White, Rhodium plated

19.000 ден.

Истакнувајќи ја убавината на природата со својот двоен дизајн на лебед,оваа колекција во форма на срце ја симболизира моќта на љубовта и новиот почеток.Искомбинирајте со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5626172
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 4.8 cm x 4.1 cm
  • Тип на обетки Клип обетки