Ortyx hoop earrings Triangle cut, Small, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Ortyx hoop earrings Triangle cut, Small, White, Rhodium plated

5.450 ден.


  • Шифра 5632467
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 1.5 cm x 0.5 cm
  • Тип на обетки Кратки обетки