Aladdin Magic Lamp Ornament :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

Aladdin Magic Lamp Ornament

5.450 ден.

Овој детален украс на волшебна лампа ќе ги воодушеви сите обожаватели на Аладин и на Дизни. Блескав потсетник на волшебните моменти во животот, изработен е во 256 аспекти на жолт кристал со метална декорација во златни тонови. Волшебната лампа е закачена на кабел во златен тон. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години.


  • Шифра 5610683
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 6 cm x 3 cm x 2 cm
  • Боја Жолта • Кафеава

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

ENCHANTED ROSE

11.500 ден. Нема на залиха

Aladdin Abu

11.500 ден.
Ново Disney100 Minnie Mouse Disney100 Minnie Mouse
Ново Disney100 Mickey Mouse Disney100 Mickey Mouse

Disney100 Mickey Mouse

25.000 ден. Нема на залиха

Aladdin Genie

32.000 ден.
-30 % FROZEN - SNOWFLAKE ORNAMENT FROZEN - SNOWFLAKE ORNAMENT

FROZEN - SNOWFLAKE ORNAMENT

7.950 ден. 5.565 ден. Нема на залиха

Aladdin Iago

11.500 ден.
-53 % Disney Winnie the Pooh Tigger Disney Winnie the Pooh Tigger

Disney Winnie the Pooh Tigger

12.990 ден. 6.170 ден.