Una pendant, Heart, Small, White, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Una pendant, Heart, Small, White, Rose-gold tone plated

8.750 ден.

Истакнувајќи ја убавината на природата со својот двоен дизајн на лебед,оваа колекција во форма на срце ја симболизира моќта на љубовта и новиот почеток.Искомбинирајте со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5628657
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 42 cm x 1.8 x 2 cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Боја Златна • Розева
  • Материјал Розе позлата