Generation drop earrings, Long, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Generation drop earrings, Long, Rose-gold tone plated

7.450 ден.


  • Шифра 5636516
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 5 cm x 1.1 cm
  • Боја Златна • Розева
  • Материјал Розе позлата
  • Тип на обетки Клип обетки