Lilia stud earrings, Set (3), Butterfly, Pink, Rose gold-tone :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Lilia stud earrings, Set (3), Butterfly, Pink, Rose gold-tone

5.450 ден.


  • Шифра 5636428
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 0.8 cm x 1.2 cm
  • Тип на обетки Кратки обетки
  • Боја Златна • Розева • Виолетова
  • Материјал Розе позлата